KONTAKTY

EasyCom, s.r.o.
Jána Chalupku 7
974 01 Banská Bystrica
tel: +421 48 4154907
fax: +421 48 4154900
napíšte nám
www.sticky-cleaner.sk

Produkt » Na čo to slúži
Na čo slúži Sticky Cleaner

V dnešnej dobe si náš život nevieme predstaviť bez najmodernejších výdobytkov vedy a techniky. Veď kto z nás denne nepoužíva niektorý zo zariadení ako mobilný telefón, smartfón, tablet, notebook, fotoaparát, CD a DVD prehrávač.... Všetky tieto zariadenie ovládame rukami, dotýkame sa ich prstami a či sa nám to páči, alebo nie, zanechávame rôzne mastnoty a nečistoty na displejoch prístrojov, CD a DVD nosičoch.

Sticky Cleaner je malý čistič displeja, ktorý vás zbaví starostí, ako nečistoty z displeja dostať preč!

Požitie Sicky Cleaner

Sticky Cleaner nosíte vždy zo sebou! Priľnavá strana Sticky Cleaner-a umožní jednoducho ho prilepiť na zadnú stranu mobilného telefónu, smartfónu, navigácie, fotopaparátu, kamery, tabletu, notebooku a použiť ho kedykoľvek je to potrebné. Je to úplne jednoduché, urobíte to v 3 krokoch.

ODLEPÍTE - VYČISTÍTE - PRILEPÍTE SPÄŤ

Ako to funguje

 

Sticky Cleaner je ideálnym reklamným predmetom. Spĺňa základné atribúty úspešného reklamného produktu:

  • Sticky Cleaner má vysokú úžitkovú hodnotu (každý si rád vyčistí displej svojho mobilu, smartfónu, navigácie...)
  • Je pripravený na okamžité použitie (Sticky Cleaner je zvyčajne nalepený na zadnej strane zariadenia. Stiahnete si ho, vyčistíte displej a nalepíte späť kedykoľvek to potrebujte)
  • Má dlhú životnost (v prípade, ak zle čistí alebo už zle drží, stačí ho umyť vo vode a funguje bezchybne ďalej)
  • Propagovaný produkt alebo logo je viditeľný nielen keď sa so Sticky Cleaner-om čistí, ale vždy, keď akokoľvek používate telefón
  • Sticky Cleaner budí pozornosť vždy! Keď ho používame na čistenie, alebo keď len jednoducho zobriete telefón, smartfón, MP4 prehrávač, navigáciu do ruky.
  • Sticky Cleaner je plne prispôsobiteľný, čo sa týka rozmeru (malé aj väčšie plochy), tvaru (obdĺžnik, štvorec, kruh, ovál a iné špeciálne tvary), farebnosti (jednofarebné alebo plnofarebné motívy)
  • Okrem samotného Sticky Cleaner-a je ďaľším reklamným priestorom kartónový podklad, ktorý je z oboch strán plnofarebne potlačiteľný.

 

Ďaľšie informácie v časti Prečo práve Sticky Cleaner, Ako to funguje a Čo dostanete.

MDUwO