KONTAKTY

EasyCom, s.r.o.
Jána Chalupku 7
974 01 Banská Bystrica
tel: +421 48 4154907
fax: +421 48 4154900
napíšte nám
www.sticky-cleaner.sk

Produkt » Ako to funguje
Ako to funguje

Sticky Cleaner - čiže priľnavý čistič - pozostáva z dvoch  základných materiálov. Hornú čistiacu stranu tvorí veľmi jemné mirovlákno, na ktoré je natlačený špeciálnou technológiou tlačový motív, napríklad logo firmy alebo symbol produktu. 
Samozrejme potlač môže obsahovať akékoľvek informácie v ľubovoľnej farebnej škále, ktoré sa zmestia na danú plochu čističa.
 
Štruktúra čističa

Spodná nosná časť je vyrobená z lepivého pórovitého materiálu, ktorý zabezpečí priľnutie k hladkej ploche krytu mobilu alebo reklamnej kartičky na ktorej je Stiky Cleaner prilepený. Flexibilita oboch materiálov zaručuje pohodlnú manipuláciu pri čistení obrazoviek mobilných zariadení.

Základnú čistiacu funkciu tu plní jemná látka vyrobená z mikrovlákna, ktorého jedinečná štruktúra absorbuje nečistoty pri jemnom dotyku s povrchom obrazovky.

Ako funguje Mikrovlákno

Pomocou Sticky Clreanera sa jednoducho zbavíte prachu, mastnoty alebo odpudivých otlačkov a iných nečistôt na displeji mobilu, GPS, okuliarov, ....

Ak budete mať pocit, že Sticky Cleaner už nefunguje ako predtým, stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou a nechať vyschnúť.
Znovu Vám poslúži, keď nebudete dobre vidieť na displej, pretože je na ňom pot z vášho líca, otlačky po masných prstoch, ...

 

YTMxZ