KONTAKTY

EasyCom, s.r.o.
Jána Chalupku 7
974 01 Banská Bystrica
tel: +421 48 4154907
fax: +421 48 4154900
napíšte nám
www.sticky-cleaner.sk

Produkt » Čo dostanete
Z čoho sa skladá balenie Sticky Cleaner

Balenie Sticky Cleaner-a pozostáva z troch častí:

Tvary a velkosti Sticky Cleaner

  • Samotného "priľnavého čističa" - Sticky Cleaner-a, ktorý môže byť rôznej veľkosti a tvaru. Vrchnú stranu Sticky Cleaner-a tvorí látka z mikrofíbra, ktorá je potlačiteľná plnofarebne. Je možné naň vytlačiť logo, produkt (napr. automobil, fľašu, pohár), symbol (napr. srdce, športový dres), QR kód... (viac údajov v časti Ako to funguje). Spodná nosná časť je vyrobená z lepivého pórovitého materiálu, ktorý zabezpečí priľnutie k hladkej ploche krytu mobilu alebo reklamnej kartičky, na ktorej je Sticky Cleaner prilepený. Flexibilita oboch materiálov zaručuje pohodlnú manipuláciu pri čistení obrazoviek mobilných zariadení.

 

 

Papierový podklad Sticky Cleaner

 

  • Papierového podkladu z tvrdého lesklého 300g papiera, na ktorom je v základnom balení Sticky Cleaner nalepený. Rozmer tohto podkladu je voliteľný, spravidla je pomer strán 1:2, najčastejším rozmerom býva cca. 100 x 50 mm. Tento papierový podklad je ďaľším výborným nosičom informácií - reklamným priestorom. Na prednú stranu (kde bude nalepený samotný Sticky Cleaner) odporúčame použiť jednoduchšiu grafiku, aby vynikol samotný čistič, ktorý bude nalepený na tom podklade. Ďalej by tu nemali chýbať základné symboly vysvetľujúce použitie čističa. Na druhej strane je miesto na podrobnejšie údaje o firme, produkte, spolu s podrobnými údajmi o firme, poprípade na QR kód.

 

 

  • Priesvitný celofánový obal, v ktorom je kompletný Sticky Cleaner zabalený (obal chráni čistič pred poškodením počas manipulácie)
Ako to nakoniec vyzerá

Po kompletizácii dostanete do rúk profesionálne zabalený Sticky Cleaner, ktorý vyzerá nasledovne:

Kompletný Sticky Cleaner

 

 

 

 

Takto zabalené Sticky Cleaner-y sú pre prehľadnosť a lepšiu manipuláciu balené po 100ks a pripravené na expedíciu.

MmNhNGU5M2