KONTAKTY

EasyCom, s.r.o.
Jána Chalupku 7
974 01 Banská Bystrica
tel: +421 48 4154907
fax: +421 48 4154900
napíšte nám
www.sticky-cleaner.sk

Otázky a odpovede - FAQ
Všetko, čo ste chceli vedieť o Sticky Cleaner

Určite nepoškriabe Sticky Cleaner display môjho smartfónu?

Čistiaca plocha Sticky Clenaer-a je vyrobená z mikrofíbra, ktorý je veľmi šetrný k ploche ktorú čistíme. Materiál je rovnaký, z akého sa vyráajú tzv. "Švédske utierky", alebo čistiace handričky na okuliare.

Určite sa mi Sticky Cleaner neodlepí zo zadnej strany mobilu?

Sticky Cleaner dobre priľne na všetky hladké alebo málo drsné plochy. Drží na všetkých bežných typoch mobilných zariadení, problém môže byť s niektorými púzdrami mobilov alebo smartfónov, ktoré majú špeciálny "drsný" dizajn. Na týchto žiaľ s princípu priľnavosti nebudú držať.

Ak sa rozhodnem ďalej nepoužívať Sticky Cleaner, neostanú mi nejaké stopy na zadnej strane mobilu?

Normálne Sticky Cleaner nezanecháva po odlepení viditeľné stopy. Ak by ale predsa len zanechal, sú to jemné čiastočky lepivej vrstvy, ktoré sa odlúpili postupným používaním (odlepovaním a prilepovaním) Sticky Cleaner-a. V takomto prípade jednoducho zotrite čistiacou stranou Sticky Cleaner-a tieto zvyšky lepivej časti a až potom ho zahoďte. Sticky Cleaner čistí akékoľvek hladké a mierne drsné plochy.

Používam Sticky Cleaner (dostala som ho na dovolenke vo Francúzsku), ale už mi nedrží na smartfóne. Prečo?

Pravdepodobne máte lepivú vrstvu Sticky Cleaner-a zašpinenú prachom, rôznymi nečistotami, možno jemnými chĺpkami. Vtedy Sticky Cleaner nedrží na žiadnom obale. Skúste ho opláchnuť pod studenou vodou a jemne osušiť. Ak je aj ten Váš Sticky Cleaner vyrobený z tak kvalitných materiálov, ako náš, tak by mal znovu bez problémov držať :-)

Čo mám spraviť, keď sa mi čistiaca vrstva zašpiní?

Znova stačí opláchnuť Sticky Cleaner vo vode. Ak je čistiaca vrstva mastná, odporúčame ju čistými prstami pošúchať v mydlovej vode, aby sa odmastila. POZOR, nepoužívajte žiadne chemické čistiace prostriedky, alebo lieh, mohli by Sticky Cleaner poškodiť! Po "opratí" mydlom ho dokonale opláchnite vo vodea  opäť bude čistý a pripravený na ďaľšie použitie.

Ako môžem mať aj ja Sticky Cleaner?

Sú na to 2 principiálne možnosti. 1. byť "obdarovaným"  2. byť "darcom". V prvom prípade musíte násť niekoho, kto si Sticky Cleaner dal vyrobiť a kto Vám ho podaruje (toto je tá ťažšia cesta). V druhom prípade sa stačí rozhodnúť, dodať nám grafické podklady a v ideálnom prípade za 2-3 týždne máte svoj vlastný Sticky Cleaner s vlastným logom. Viac informácií v časti Môj osobný Sticky Cleaner. Skúšame ponúkať tento produkt aj do predajní mobilných telefónov. Je možné, že po určitom čase si budete môcť kúpiť Sticky Cleaner s logom značky telefónu, s logom operátora alebo napr. s logom Androidu v týchto predajniach.

Naozaj mi stačí dodať obrázok môjho loga? Nič viac k tomu nepotrebujem?

Principiálne nám postačí bitmapová grafická predloha v dobrej kvalite (300dpi), alebo ideálne vo vektorovom tvare (napr. z programov Corel Draw, Adobe Illustrator). Samozrejme budeme ešte potrebovať od Vás základné údaje o firme, ktoré chcete mať na papierovom podklade pod Sticky Cleaner (bola by škoda nevyužiť aj tieto priestory na Vašu reklamu). Viac informácií v časti Produkt - Čo dostanete.

Nie som znalý v grafických programoch. Zvládnem pripraviť grafickú predlohu?

Nemusíte mať žiadne znalosti s grafickými programami. Naozaj nám stačí dodať logo v zodpovedajúcej kvalite, základný návrh Sticky Cleaner-a je v cene produktu. Samozrejme, ak budete chciet vytvoriť špeciálnu grafickú predlohu, tieto grafické práce "navyše" sú spoplatnené u nás. Môžete si dať vyrobiť svoj vlastný grafický návrh u vlastného grafika, skontaktukte sa s nami, aby sme Vám poslali formáty výstupov, ktoré akceptujeme.

Aká je najrýchlejšia cesta dať si vyrobiť Sticky Cleaner?

Dodajte nám grafický podklad loga / produktu, základné informácie tom, čo má byť na papierovom podklade, my Vám ich vsadíme do predpripravenej šablóny a pošleme na schválenie (v ideálnom prípade do 1-2 pracovných dní). Po schválení, zaslaní záväznej objednávky a úhrady zálohy (v ideálnom prípade za 2-3 týždne) máte svoj osobný Sticky Cleaner u Vás na stole.

Prečo je nutné plaťiť zálohu dopredu?

Ak dáme do výroby Váš personifikovaný Sticky Cleaner, budú tam informácie o Vašom produkte, o Vašej firme, bude tam Vaše logo. Ak by ste sa nakoniec rozhodli objednaný tovar neprevziať, pre nás by bol tento Sticky Cleaner nepoužiteľný, nepredajný.

Spomínate na Vašej stránke, že sa tam dá dať aj QR kód. Čo to vlastne je?

QR kód2 Sticky Cleaner

QR kód1 Sticky Cleaner QR kód (skratka Quick Response - Rýchla reakcia) je vlastne dvojrozmerný čiarový kód. Princíppoužitia spočíva v tom, že QR kód vytlačený na papier alebo predmet sa zosníma kamerou alebo fotoaparátom, a softvér dekóduje textovú informáciu obsiahnutú v kóde. V kóde môže byť zakódovaný odkaz na webovú stránku, kontakt na Vás, predpripravená SMS alebo MMS, údaje o pozícii, udalosť v kalendáre, alebo jednoducho len určitý text. Všetky súčasné smartfóny s fotoaparátmi sú schopné zosnímať tento kód a dekódovať (po nainštalovaní príslušného softvéru, ktorý bývy zvyčajne zadarmo). Čoraz viac ľudí používa smartfóny, preto odkaz na svoje produkty, alebo predmet podnikania cez QR kód je teraz veľmi "trendy". Pre zaujímavosť skúste zosnímať tu uvádzané QR kódy.

YTE1NWRi